1. Brama Królewska w Szczecinie

  Projekt ideowy nadbudowy Bramy Królewskiej w Szczecinie.

 2. Dom atrialny

  parterowy dom nad jeziorem, z atrium, basenem, strefą spa i fitness

 3. Dom w Dobrej Szczecińskiej

  projekt parterowego domu jednorodzinnego w Dobrej Szczecińskiej

 4. Budynek wielofunkcyjny przy ul. Heyki

  projekt koncepcyjny i analiza możliwości inwestycyjnych dla działki przy ul. Heyki w Szczecinie

 5. Dom i budynek usługowy w Karnicach

  projekt domu jednorodzinnego oraz budynku studia fotograficznego z częścią biurową agencji reklamowej

 6. Dom w Blankensee

  projekt parterowego domu jednorodzinnego z płaskim dachem

MAXBERG Portfolio →

OFERTA

1. Analizy przedinwestycyjne i doradztwo. Wykonujemy studium wykonalności (feasibility study). Doradzamy w wyborze działek i nieruchomości, przeprowadzamy analizy chłonności działki, wykonujemy symulacje zabudowy, kosztorysy oraz analizy rentowności inwestycji. Przygotowujemy wnioski o wydanie warunków zabudowy.

2. Analizy inwestycyjne dla działek i obiektów. Wykonujemy szczegółowe inwentaryzacje architektoniczne 3D, analizy nasłonecznienia, zacieniania i przesłaniania, maksymalnej intensywności zabudowy, układów urbanistycznych, możliwości adaptacji istniejących obiektów oraz potencjału inwestycyjnego terenu. Przedstawiamy koncepcje przestrzenne i prezentacje do celów marketingowych. Przygotowujemy fotorealistyczne wizualizacje komputerowe.

3. Pełnobranżowe projekty architektoniczno-budowlane oraz wykonawcze z zakresu architektury i urbanistyki.

4. Pełen nadzór autorski na budowie. Wszystkie nasze projekty podlegają nadzorowi, w indywidualnie uzgadnianym z inwestorem zakresie.

5. Projekty nietypowe. Wykonujemy inwentaryzacje 3D obiektów historycznych, koncepcje i analizy dla nieruchomości nietypowych. Projektujemy zagospodarowania działek, elementy małej architektury, wnętrza, meble, wyposażenie oraz wszelkie prace z zakresu projektowania przestrzennego.

6. Pomoc przy inwestycjach w Niemczech. Współpracujemy z projektantami na terenie Brandenburgii (Brandenburg) i Meklemburgii – Pomorza Przedniego (Mecklenburg – Vorpommern). Wykonujemy projekty oraz pomagamy uzyskać pozwolenie na budowę w Niemczech.

7. Współpracujemy z biurem nieruchomości POPIELA IMMOBILIEN, które pośredniczy przy zakupie oraz kredytowaniu działek, domów i innych nieruchomości na terenie Brandenburgii (Brandenburg) i Meklemburgii – Pomorza Przedniego (Mecklenburg – Vorpommern). Biuro zapewnia także pomoc formalno-prawną. Pomagamy w wyborze nieruchomości oraz w ocenie możliwości adaptacyjnych obiektów.

NASZA PRZEWAGA

1. Przygotowujemy dokumentację w przestrzeni 3D. Każda faza projektu jest tworzona w przestrzeni 3D co umożliwia inwestorowi, w prosty i czytelny sposób, wgląd do projektu, a nawet „zwiedzanie” budynku na dowolnym komputerze bez użycia dodatkowego oprogramowania.

2. Pracujemy w standardzie Building Information Modeling BIM (modelowanie informacji o budynkach). Model przedstawia zapisane cyfrowo odzwierciedlenie fizycznych i funkcjonalnych właściwości obiektu budowlanego, dzięki czemu możliwe jest przewidywanie jego funkcjonowania w rzeczywistości.

3. Zarządzamy projektami zgodnie ze standardami IPMA (International Project Management Association) – zarówno projekt jak i realizacja inwestycji może być prowadzona, zarządzana, nadzorowana i raportowana przez projektanta.

4. Pomagamy inwestorowi w całym procesie inwestycyjnym od projektu, przez nadzór, dobór wykonawców, projekt wnętrz i odbiory budynku. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i producentami.

Latest Projects View All →

Save

Save

Save

Save