1. Zespół

    Mamy ambicję tworzyć i realizować architekturę najwyższej jakości w każdej skali. Dołącz do nas.

 

Biuro maxberg powstało w 2010 roku w Szczecinie z inicjatywy arch. Karola Nieradki. Swoją nazwę zawdzięcza wybitnemu architektowi i urbaniście początku XX w.

Max Paul Eduard Berg znany jest przede wszystkim jako architekt miasta Wrocławia oraz autor Jahrhunderthalle, zwanej później Halą Ludową we Wrocławiu. Urodził się jednak i ukończył pierwszą szkołę w rodzinnym Szczecinie, w którym pracował również jako architekt oraz w administracji budowlanej. Choć Berg wychowywał się, uczył, pracował i realizował swoje budynki w Szczecinie, do dzisiaj nie istnieje w zbiorowej świadomości mieszkańców miasta, w którym nie doczekał się nawet tablicy pamiątkowej…

WARTOŚCI Portfolio →

GŁÓWNY PROJEKTANT Portfolio →

mgr inż. arch. Karol Nieradka
Absolwent Politechniki Szczecińskiej na wydziale Budownictwa i Architektury. W roku 2006, z wynikiem bardzo dobrym, obronił dyplom pod kierunkiem dr inż. arch. Marka Sietnickiego. Praktyczne umiejętności wykonywania zawodu zdobywał przez pięć lat w biurze Mellon Architekci, a następnie przez kolejny rok w pracowni City Architekci, pracując przy projektach koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych dużych obiektów apartamentowych, rekreacyjnych oraz użyteczności publicznej, jak również opracowaniach urbanistycznych (projekt Beach City na mierzei Unieście-Łazy).

Od 2010 roku prowadzi w Szczecinie własne Biuro Projektowe maxberg i stale doskonali swoje umiejętności projektowe i menadżerskie. W roku 2014 uzyskał międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami IPMA (International Project Management Association), a w 2013 certyfikat londyńskiego The Institute of Leadership and Management. W tym samym roku uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń (25/ZPOIA/OKK/2013).

Aktywny członek zarządu dwóch kadencji Stowarzyszenia Architektów Polskich. Prezes szczecińskiego oddziału SARP.

PROJEKT TO NIE WSZYSTKO Portfolio →

Wiemy, że Inwestor nie potrzebuje projektu, ale jego odpowiedniej realizacji, dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów, wyposażenia i sprzętu oraz wykonawcami zdolnymi realizować najśmielsze wizje. Dysponujemy listami intencyjnymi zespołu partnerów z branż:

Latest Projects View All →

Save