1. Slide Title

    Slide Description

Nasza filozofia, nasze wartości.

IDEA

Uczono nas, że tworzyć trzeba od ogółu do szczegółu. Uważamy, że to nieprawda. W świecie, w którym o sukcesie decyduje minimalna przewaga nad konkurencją, to właśnie od tego detalu należy rozpocząć myślenie o całości. To detale i wynikające z nich ograniczenia decydują o kształcie dzisiejszych domów, samochodów czy urządzeń, dlatego każdy nasz projekt traktujemy jak prototyp klasy premium dla najbardziej wymagającego inwestora. Ograniczenia technologiczne, finansowe, logistyczne czy prawne wpływają na obraz dzisiejszego świata. Staramy się wykorzystać je do granic, a jeśli to możliwe to świadomie je przekraczać.

WIZJA

Mamy ambicję tworzyć i realizować architekturę najwyższej jakości w każdej skali.
Mamy ambicję stać się najnowocześniejszym biurem projektowym w Szczecinie.
Mamy ambicję stać się najbardziej pożądanym pracodawcą w branży.

MISJA

Uważamy, że detal w architekturze definiuje wszystko, dlatego tak wiele uwagi poświęcamy szczegółom projektu już na etapie wstępnych koncepcji.
Rozumiemy, że klient chce zrealizować swoją inwestycję, a nie jedynie otrzymać projekt, dlatego stale współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i prowadzimy nadzór autorski nad naszymi projektami w trakcie realizacji.
Uważamy, że architektura jest ważnym elementem sukcesu naszych klientów i to przekonanie staramy się im przekazać.

PROJEKT TO NIE WSZYSTKO
Wiemy, że Inwestor nie potrzebuje projektu, ale jego odpowiedniej realizacji, dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów, wyposażenia i sprzętu oraz wykonawcami zdolnymi realizować najśmielsze wizje. Dysponujemy listami intencyjnymi zespołu partnerów z branż:

Latest Projects View All →